Chemia Profesjonalna

Acry Clean Flachendesinfektion - Produkt na zamówienie

Środek do mycia i dezynfekcji wszelkich zmywalnych powierzchni. Solaria, Fitness-Studia, Centra Sportowe oraz Siłownie.
Produkt może być stosowany do dezynfekcji szerokiej gamy sprzętu sportowego (t.j. piłki, karimaty, maty i materace, stepy, hantle, gryfy, ławeczki etc) w salach i halach gimnastycznych, w szkołach oraz przedszkolach. Opakowanie: 1L, 5L, 10L

Skinsept Pur - Produkt na zamówienie

Preparat do odkażania skóry przed operacjami, iniekcjami, punkcjami, pobraniem krwi i szczepieniami. Aktywny wobec bakterii (włącznie z prątkami gruźlicy), grzybów i wirusów (HBV, HIV, Herpes, Rota). Nie zawiera jodu, autosterylny, odtłuszcza skórę.
Opakowanie: 350 ml, 1L, 5L

Incidur - Produkt na zamówienie

Szybko działający preparat dezynfekcyjny do sprzętu medycznego (foteli zabiegowych, stomatologicznych, łóżek), aparatury medycznej a także szyb, pulpitów, parapetów, blatów, desek klozetowych, klamek, miejsc trudno dostępnych, szczelin i wszelkich małych powierzchni odpornych na działanie alkoholi.
Opakowanie: 650 ml, 1L, 5L

Pasta do mycia rąk Eilfix

Pasta produkowana na bazie łagodnych i skutecznych substancji myjących. Jako środek ścierny zawiera mączkę drzewną. Łagodne substancje myjące w połączeniu z naturalnymi środkami ochronnymi tworzą warstwę zapobiegającą podrażnieniom skóry. Stosować na mokre dłonie. Nie zatyka kanalizacji. Bez piasku.
Opakowanie: 5L lub 10L

Krem do mycia rąk Eilfix

"Kremowy-żel" - półpłynny preparat o konsystencji kremu i cytrynowym zapachu. Do mycia silnie zabrudzonych rąk. Polimerowe mikrogranulki, stosowane jako środek ścierny podnoszą skuteczność mycia. Zawiera lanolinę. Nie wysusza rąk. Stosować na mokre dłonie.
Opakowanie: 5L

Pasta Yellow Max Eilfix

Żel o intensywnym cytrynowym zapachu, usuwający mocne zabrudzenia z rąk. Stosowany na suche ręce. Szczególnie zalecany przy zabrudzeniach takich jak: smary, przepracowane oleje, smoła, farby drukarskie itp.
Opakowanie: 5L

Płyn uniwersalny Alkoholreiniger

Idealny, szybko działający środek pielęgnacyjno-czyszczący do wszystkich wodoodpornych powierzchni. Czyści i pielęgnuje m.in. szkło, tworzywa sztuczne, marmur, lakierowane i malowane meble. Płytki oraz powierzchnie ceramiczne odzyskują naturalny połysk.
Opakowanie: 1L, 5L i 10L - na zamówienie

Płyn Fliesen+Sanitar-Reiniger

Zapachowy płyn do mycia łazienek i sanitariatów, na bazie kwasu cytrynowego. Oszczędny w użyciu. Czyści i pozostawia przyjemny zapach. Usuwa osady z wapnia, plamy z wody jak również pozostałości mydła z armatury, przegród prysznicowych, szkła, ceramiki, akrylu i płytek. Nadaje się do wszystkich wodoodpornych powierzchni. Chroni czyszczony materiał.
Opakowanie: 5L

Płyn Kristal-Klar Superkonzentrat

Płyn do mycia wszystkich powierzchni szklanych oraz powierzchni gładkich. Na bazie alkoholu, wzmocniony salmiakiem. Nie pozostawia smug. Preparat należy rozcieńczać wodą.
Opakowanie: 1L, 10L – na zamówienie

Płyn Urinex

Zapachowy środek bakteriobójczy i grzybobójczy do czyszczenia sanitariatów. Nadaje się do wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasów, np: pisuarów, muszli klozetowych, kafli, płytek ceramicznych itp. Skutecznie usuwa osady wapienne, osady z moczu, pozostałości rdzy oraz cementu.
Opakowanie: 5L

Żel WC-Plus

Żel do mycia urządzeń sanitarnych. Nadaje się do wszystkich zmywalnych powierzchni odpornych na działanie kwasów, np: pisuarów, rynien, muszli klozetowych, wanien, umywalek, kafli, płytek ceramicznych, armatury sanitarnej, kabin natryskowych.
UWAGA: Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie kwasów.
Opakowanie: 5L

Preparat Niral-Gard

Specjalistyczny preparat do czyszczenia, konserwacji i pielęgnacji urządzeń, mebli oraz przedmiotów ze stali nierdzewnej. Gwarantuje ich długotrwałą i efektywną ochronę.
Opakowanie: 1L z rozpylaczem

Odświeżacz powietrza Duftspray

Odświeżacz powietrza do stosowania w pomieszczeniach sanitarnych. Dezodoryzuje pozostawiając długo utrzymujący się świeży zapach. Przeznaczony do stosowania we wszystkich miejscach, gdzie nieprzyjemny zapach staje się problemem. Środek posiada właściwości neutralizacji i usuwania niepożądanych zapachów. Dzięki dużej zawartości etanolu Duftspray wykazuje działanie antybakteryjne i ograniczające rozwój drobnoustrojów.
Opakowanie: 1L z rozpylaczem

Płyn BA-CY-SAN

Płyn neutralizujący nieprzyjemne zapachy. Aktywnie usuwa zapachy fekalii, nikotyny, potu itp. Może być stosowany w zsypach, śmietnikach itp. Pozostawia długo utrzymujący się przyjemny zapach.
Opakowanie: 1L z rozpylaczem

Acry Clean Flachendesinfektion

Środek do mycia i dezynfekcji wszelkich zmywalnych powierzchni. Solaria, Fitness-Studia, Centra Sportowe oraz Siłownie. Produkt może być stosowany do dezynfekcji szerokiej gamy sprzętu sportowego (t.j. piłki, karimaty, maty i materace, stepy, hantle, gryfy, ławeczki etc) w salach i halach gimnastycznych, w szkołach oraz przedszkolach.
Opakowanie: 1L, 5L, 10L
Produkt na zamówienie

Kostki zapachowe do pisuarów Eilfix Bio Beckensteine

Kostki zapachowe do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów. Przeznaczone do pisuarów. ERDBERE (różowe o zapachu truskawek) i FICHTE (zielone o zapachu sosny). Nie zawierają paradichlorobenzenu. Przeciętnie stosuje się od 4 do 6 kostek, które należy włożyć do pisuaru. Kostki rozpuszczają się pod wpływem uryny, wydzielając przyjemny zapach.
Opakowanie: 1kg (ok. 40 szt.)

Sitko plastikowe

Sitko do pisuarów, wykonane z tworzywa - do stosowania z kostkami zapachowymi EILFIX BIO BECKENSTEINE.

Płyn do zmywarek GSM (dezynfekujący)

Zasadowy płyn myjąco-dezynfekujący do przemysłowych zmywarek naczyń z automatycznym dozownikiem środka myjącego.
Dostępny również w wersji ECO 5004
Opakowanie: 10L

Płyn do zmywarek GSM OC (bez chloru)

Skoncentrowany zasadowy płyn myjący przeznaczony do wszelkiego typu zmywarek gastronomicznych z automatycznym dozownikiem środka myjącego. Na aktywnym tlenie, nie zawiera chloru. Nie stosować do aluminium.
Dostępny również w wersji ECO 5006 OC
Opakowanie: 10L

Preparat nabłyszczający do zmywarek Spulan KS

Płynny, o kwaśnym odczynie, środek nabłyszczający przeznaczony do wszelkiego typu zmywarek gastronomicznych stosowany przy średniej i wysokiej twardości wody.
Opakowanie: 5L

Tabletki do Spülboy

Tabletki przeznaczone do mycia i nabłyszczania szkła barmańskiego w urządzeniach Spülboy. Całkowicie usuwają tłuszcz i ślady szminki, nie pozostawiają zacieków na szkle. Są bezwonne, nie zmieniają smaku piwa oraz innych napojów. Bardzo wydajne.
Opakowanie: 48 sztuk